17.11.2015. 08:40
Sesto zaudējumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā naktī uz otrdienu piedzīvoja Vinipegas «Jets» komanda, kas ar 2:3 viesos piekāpās Sentluisas «Blues» hokejistiem.

Uzvarētāju rindās teicamu sniegumu demonstrēja pieredzējušais (31) uzbrucējs Deivids Bakess, kas guva divus vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli, tiekot atzīts par mača spožāko zvaigzni.

Otras trešdaļas piektajā minūtē, gūstot savus otros vārtus, Bakess izvirzīja vadībā (3:2) «Blues» un turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Vēl Sentluisas komandas labā precīzi meta krievu uzbrucējs Vladimirs Tarasenko, kurš guva savus 11. vārtus šosezon. Tikmēr «Jets» rindās vārtus guva Dastins Bifuljēns un Braiens Litls.

Pēdējo reizi pie panākuma «Jets» tika 4. novembrī.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Blues» ar 12 uzvarām 18 mačos ieņem 2. vietu, kamēr «Jets» 19 spēlēs piedzīvojusi 11 neveiksmes, kas dod 10. pozīciju.