15.10.2015. 10:22
Aizvadītajā naktī Augstākajās beisbola līgās (MLB), precīzāk, Amerikas līgā tika izspēlētas izšķirošās divīziju kārtas izslēgšanas sērijas spēles, pēc kurām kļuva zināms, ka līgas finālā tiksies Toronto "Blue Jays" un Kanzassitijas "Royals".

Lai arī gan Toronto, gan Kanzassitijas komandas bija uzskatāmas par divīziju kārtas favorītiem, jo regulārajā sezonā bija veiksmīgākas par saviem konkurentiem, abām vienībām bija nepieciešami pieci mači, lai noteiktu uzvarētāju.

Vissmagākajā situācijā nonāca Toronto klubs, kurš pēc diviem mačiem atradās iedzinējos ar 0-2, kas nozīmēja, ka viņiem ir jāuzvar trīs spēles pēc kārtas, lai kvalificētos nākošajai kārta. Lai arī uzdevums smags, tieši to viņi aizvadītajā naktī arī paveica, ar 6:3 pārspēja "Rangers" un gatavojas dalībai Amerikas līgas finālā.

Par mača varoni kļuva Hosē Bautista, kurš septītajā iningā raidīja bumbiņu ārpus laukuma, kas uzreiz "Blue Jays" komandai deva trīs punktus un no 3:3 panāca nu jau vairs nesasniedzamo 6:3. Interesanti, ka septītā ininga vidū Teksasas komanda vēl bija vadībā ar 3:2.

Arī otrajai Teksasas štata komandai Hjūstonas "Astros" divīziju kārtas piektā spēle nebija veiksmīga, jo viņi piekāpās Kanzassitijas "Royals". Hjūstonieši, kuri "Wild card" spēlē pieveica Ņujorkas "Yankees", ar uzvaru bija sākuši arī šo sēriju, taču Kanzassitijas komanda vienmēr prata atspēlēties, bet izšķirošajā fāzē, kad rezultāts jau bija 2:1 par labu "Astros", izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas.

Pēdējo no tām – 7:2. Šajā spēlē spīdēja metējs Džonijs Kueto, kurš aizvadīja astoņus iningus un izslēdza no spēles astoņus sitējus, kā arī pieļāva vien divus gūtos punktus.Hjūstonieši spēli sāka ar diviem gūtiem punktiem otrajā iningā, taču tas arī bija viss, ko Kanzassitijas "Royals" spēlētāji lēni, bet mērķtiecīgi samazināja rezultāta starpību, izlīdzināja to un beigu beigās arī svinēja uzvaru. Punktu spēlei pielika Kendris Moraless, kurš, tāpat kā pirmajā spēlē Hosē Bautista, ar vienu sitienu guva trīs punktus.

Līdz ar to ir kļuvis zināms, ka Amerikas līgā par iespēju to pārstāvēt Pasaules sērijā cīnīsies Toronto "Blue Jays" un Kanzassitijas "Royals". Savukārt Nacionālās līgas pāris noskaidrosies vien rītdien, kad Čikāgas "Cubs" uzzinās savus pretiniekus. Tie būs vai nu Losandželosas "Dodgers" vai Ņujorkas "Mets".

Izmantotie resursi:MLB.com | The Official Site of Major League...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties