03.01.2017. 14:00

Video tiešraide: OTSEPILT DELFI TV-s: Korvpalli Eesti...

Naktī uzsnigušais sniegs palēnināja transporta kustību un radīja avārijas situācijas. Vienā no tādiem gadījumiem tika bloķēts Saulkrastu apvedceļš, tādēļ braucējiem uz Tallinu nācās mērot apkārtceļu cauri pilsētai. Citu aizkavēšanos nebija un latviešu komandas laicīgi ieradās Igaunijas galvaspilsētā.

Latvijas U16 meitenes pirmajā puslaikā centīgi nospēlēja aizsardzībā un labi kustināja bumbu, 11 no 16 groziem gūstot pēc rezultatīvām piespēlēm. Pietrūka agresivitātes groza apakšā, kur somietes izcīnīja vairāk atlēkušo bumbu un regulāri tika pie soda metieniem (puslaikā 0/0 pret 11/17).

Otrās ceturtdaļas vidū latvietēm bija 13 punktu pārsvars (35:22), taču puslaika noslēgums nebija tik labs. Kļūdu sērija, precīzi pretinieču metieni un atrāviens samazinājās vairāk nekā uz pusi – 35:29. Trešajā desmitminūtē astoņus punktus sameta Ketija Vihmane, bet partnerēm tik labi negāja. Somietes turpināja kontrolēt cīņu par atlēkušajām bumbām un pusstundas beigās izlīdzināja rezultātu – 51:51.

Izšķirošās desmitminūtes sākumā rezultāts vairākas reizes bija neizšķirts (52:52, 55:55, 57:57). Jetes Nulles tālmetiens un Anitas Miķelsonas precīzie soda metieni ļāva saglabāt iniciatīvu, bet ceturtdaļas vidū uzbrukumā lieliski nospēlēja Laura Meldere. Viņas izcīnītās bumbas uzbrukumā un precīzie metieni sekmēja izšķirošo izrāvienu – 67:58. Sekoja vairāki neprecīzi metieni, taču aizsardzība turējās un pirmā uzvara bija rokā.

Latvija – Somija 70:60 (20:13, 15:16, 16:22, 19:9)Latvija: Laura Meldere 22 (13ab, 4rp), Ketija Vihmane 12, Anita Miķelsone 10 (7ab), Jete Nulle 8 (3ab, 3rp), Flēra Vīnerte 6, Daniela Grigorjeva 4, Evelīna Fricsone 3, Una Šteinharde 3, Paula Kļeščova 2, Vika Altrofa, Betija Rudzīte, Līna Loceniece.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]