01.06.2015. 12:32
Parīzes "Saint-Germain" galvenais treneris Lorāns Blāns noliedzis, ka Brazīlijas aizsargs Dani Alvešs varētu pievienoties viņa komandai, taču pauda interesi par "Juventus" jauno zvaigzni Polu Pogbā.

"Dani Alvešs nespēlēs PSG komandā," paziņoja Lorāns Blāns. "Nedomāju, ka tas varētu notikt. Viņa līgums ir beidzies, taču Alveša mērķis ir palikt "Barcelona" sastāvā."

Dani Alvešs iepriekš kritizēja "Barcelona" vadību par viņa nenovērtēšanu un preses konferencē norādīja, ka nav pieņēmis kluba piedāvāto līgumu. Galīgo lēmumu par savu nākotni Alvešs gan solījis paziņot tikai pēc sezonas beigām, proti, pēc Čempionu līgas fināla.

"Tās ir tikai spēlītes, ko Alvešs tagad dara ar klubu," pārliecināts bija Blāns. "Viņš vienkārši gaida viņu piedāvājumu. Ir jauki, ka cilvēkiem atkal ir par ko runāt, taču Alvešam un PSG nav bijis kontakta par iespējamo sadarbību, vismaz es par tādu nezinu."

Savukārt daudz cerīgāks Blāns bija par kluba plāniem Pola Pogbā sakarā: "Esmu to cilvēku vidū, kuri uzskata Pogbā par perfektu futbolistu Parīzes komandai. Viņš mūs ir ļoti ieinteresējis, taču apzināmies, ka šajā ziņā neesam vienīgie un viņš nav brīvs futbolists. Daudzas komandas viņu vēlas, taču Pogbā var izvēlēties palikt Turīnā. Viņam netrūkst izvēles iespēju, kas, protams, ir tikai pozitīvi. Un ja "Juventus" izvēlas viņu pārdot, tad arī klubam tas būs izdevīgi finansiālajā ziņā."

Bauma līmenī tika ierosināta arī cita "Barcelona" futbolista pārcelšanās uz PSG, proti, ka Parīzes klubs varētu izīrēt Čavi Ernandesu no viņa jaunās komandas Katarā, taču pats futbolists Kataras medijiem norādījis, ka nevēlas pārstāvēt Francijas komandu un īres līgumam nepiekristu arī tad, ja tāds tiktu piedāvāts.

Izmantotie resursi:beIN SPORTS - North America's Premier Sports TV...Xavi : « Je ne jouerai pas au PSG »Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties