28.05.2013. 07:04
Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijas sestajā spēlē pagājušajā naktī uzvaru izcīnīja Čikāgas «Blackhawks» komanda.

«Blackhawks» hokejisti viesos ar 4:3 pieveica Detroitas «Red Wings», sērijā līdz četrām uzvarām panākot izlīdzinājumu 3-3.

Jau mača 4. minūtē viesus vadībā izvirzīja Marians Hosa, tomēr vēl pirmajā trešdaļā Patriks Īvss panāca neizšķirtu, bet otrajā periodā Joakims Andersons izvirzīja «Red Wings» vadībā. Pēdējās trešdaļas pirmajās desmit minūtēs Mihals Handzušs, Braiens Bikels un Mihals Frolīks guva trīs vārtus Čikāgas komandas labā, bet mājinieki spēja atbildēt vienīgi ar Damjēna Brunera precīzu metienu 52 sekundes līdz cīņas beigām.

Sērijas izšķirošā, septītā spēle naktī uz ceturtdienu risināsies Čikāgā.

Atgādinām, ka arī otrā Rietumu konferences pusfināla sērijā, kurā tiekas Losandželosas «Kings» un Sanhosē «Sharks», rezultāts ir neizšķirts 3-3, bet Austrumu konferencē jau zināmi abi finālisti - Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» un Pitsburgas «Penguins».