28.04.2014. 09:05
Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfinālu svētdien pārvarēja Anaheimas «Ducks» un Čikāgas «Blckhawks» komandas.

• «Stars» minūtes laikā «saplosa» «Ducks» un izcīna uzvaru 2013. g. 27. novembris
  • Čempione «Blackhawks» samazina sērijā rezultātu 2014. g. 22. aprīlis

Aizvadītajā mačā pašreizējā čempione «Blackhawks» ar rezultātu 5:1 savā laukumā uzveica Sentluisas «Blues» vienību, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-2.

Teicamu sniegumu uzvarētāju rindās demonstrēja aizsargs Dankans Kīts, kurš guva vārtus un trīs reizes rezultatīvi piespēlēja.

Jāatzīmē, ka trešais periods iesākās ar rezultātu 1:1, bet melnie vanagi guva četrus bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru.

Savukārt «Ducks» svētdienas mačā ar 5:4 pagarinājumā uzveica Dalasas «Stars» vienību. Sērijā līdz četrām uzvarām Anaheimas hokejisti svinēja uzvaru ar 4-2.

«Ducks» komandā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Devante Smits-Peilijs un Niks Bonino. Par cīņas galveno varoni kļuva tieši Bonino, kurš savus otros vārtus guva pagarinājumā.

Nākamajā kārtā «Blackhawks» spēkosies ar Kolorādo «Avalanche» vai Minesotas «Wild» pāra uzvarētāju. Savukārt «Ducks» tiksies ar Losandželosas «Kings» vai Sanhosē «Sharks».