20.01.2016. 08:26
Naktī uz trešdienu Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) pie jauna kluba uzvaru sērijas rekorda (12 panākumi pēc kārtas) tika Čikāgas "Blackhawks", kas viesos ar rezultātu 4:1 apspēlēja Nešvilas "Predators".

Jau desmito spēli pēc kārtas "Blackhawks" pirmā guva vārtus mačā, kad līdz pirmās trešdaļas beigām bija palikušas nedaudz vairāk par 20 sekundēm. Statistika liecina, ka spēlēs, kad Čikāgas komanda pirmā gūst vārtus, tā izcīnījusi 29 uzvaras 34 mačos šosezon, un tā tas notika arī šoreiz. Korijs Kraufords atvairīja 38 no 39 metieniem, un nosargāja vārtus neskartus arī trijos mazākumos, tostarp divos pēdējā trešdaļā.

Artēmijam Panarinam divas rezultatīvas piespēles, bet Patrikam Keinam vārti un piespēle, un 27 gadus vecais amerikāņu uzbrucējs atkārtojis savu karjeras rekordu sezonā gūto vārtu skaita ziņā (30). Ja 2009-./2010. gada sezonā tas tika paveikts 80 mačos, tad šosezon jau 49.

12 uzvaras pēc kārtas ir jauns kluba rekords, kā arī atkārtots šīs sezonas visas līgas rekords - iepriekš tikpat sekmīga sērija padevās arī Floridas "Panthers". Līdz Visu zvaigžņu spēles pārtraukumam komandai vēl palikušas četras spēles, un tas nozīmē, ka NHL (17 uzvaras pēc kārtas) rekordu līdz tam sasniegt nekādā gadījumā neizdosies.

Jau nākamo spēli "Blackhawks" jāaizvada pret citu līgas karsto komandu Tampabejas "Lightning", kas šonakt, ar 6:4 mājās pieveicot Edmontonas "Oilers", izcīnīja sesto panākumu pēc kārtas. Pie trešā panākuma pēc kārtas tika Bostonas "Bruins", kas ar 4:1 izbraukumā apspēlēja Monreālas "Canadiens". Tūka Rasks uzvarā atvairīja 38 no 39 metieniem, savukārt "Canadiens" šis bija jau piektais zaudējums pēc kārtas, un tā ir garākā neveiksmju sērija līgā.