04.06.2015. 08:16

Rezultātu jau 5. minūtē atklāja rezultatīvais mājinieku centra uzbrucējs Alekss Kilorns. Vēlāk izrādījās, ka tas «Lightning» ir vienīgais vārtu guvums spēlē. Trešās trešdaļas 14. minūtē izlīdzinājumu panāca soms Teuvo Teravainens, bet divas minūtes vēlāk «Blackhawks» komandai uzvaru nodrošināja Antuāns Vermete.

Spēles spožākās zvaigznes godu izpelnījās Teravainens, kurš rezultatīvi asistēja arī uzvaru nesošajā vātu guvumā.

«Viņš ar katru spēli kļūst arvien pārliecinātāks. Viņš neizskatās uztraucies, ir mierīgs. Vēsais soms,» par 20 gadus veco Teravainenu izteicies pieredzējušais «Blackhawks» slovāku uzbrucējs Marians Hosa.

Korijs Kroufords uzvarētāju vārtos tika galā ar 22 metieniem, kamēr «Lightning» vārtsargs Bens Bišops atvairīja 19 metienus.

Sērijas otro spēli komandas aizvadīs sestdien Tampabejā.

Austrumu konferences finālsērijā «Lightning» sērijā līdz četrām uzvarām 4-3 pieveica Ņujorkas «Rangers», kamēr «Blackhawks»  4-3 pārspēja Anaheimas «Ducks».

«Blackhawks» Stenlja kausa finālā spēlē 13. reizi kluba vēsturē, savukārt «Lightning» finālā cīnās otro reizi.