16.01.2016. 07:40
Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) kārtējo uzvaru izcīnīja lielisku tempu uzņēmusī Čikāgas ''Blackhawks'', kas ar 4:1 pārspēja Toronto ''Maple Leafs'', tādējādi izcīnot jau desmito regulārā čempionāta uzvaru pēc kārtas. Trīs vārti līgas labākā punktu guvēja Patrika Keina kontā, kurš šobrīd ir kā labākais vārtu guvējs, tā arī piespēlētājs.

Čikāgas ''Blackhawks'' viesos ar 4:1 pārspēja šosezon ne pārāk veiksmīgi spēlējošo Toronto ''Maple Leafs''. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, turklāt mājinieki pa vārtiem meta vairāk (10:7). Otrajā trešdaļā ''Blackhawks'' jau biežāk apdraudēja pretinieku vārtus. Perioda otrajā pusē Patriks Keins guva divus vārtus četrās minūtēs un pagalam sarūgtināja ''Maple Leafs''. Trešajā trešdaļā atkal veiksmīgāki bija viesi un jau 20. sekundē vārtus pēc Keina piespēles guva viņa maiņas partneris Artēmijs Panarins. Nedaudz vēlāk vienus vārtus Toronto labā atguva Morgans Rielijs, taču trīs minūtes pirms spēles beigām mājinieki laida laukumā sesto laukuma spēlētāju, tādējādi vārti palika tukši. To izmantoja Keins, kurš meta ripu vārtos un, piedaloties visos vārtu guvumos, palīdzēja savai komandai izcīnīt uzvaru.

Ronalda Ķēniņa Vankūveras ''Canucks'' šonakt izcīnīja uzvaru papildlaikā pret Karolīnas ''Hurricanes''. Ķēniņš gan šajā spēlē nepiedalījās, jo ir guvis traumu un šobrīd atrodas komandas fārmklubā. Pirmā perioda otrajā pusē Vankūveru vadībā izvirzīja Lindens Vejs, taču pēc piecām minūtēm Kriss Verstēgs vienus vārtus atguva. Otrajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Bo Horvats, savukārt trešajā periodā ''Hurricanes'' vēlreiz atguva līdzsvaru mačā, kad 2:2 panāca pieredzējušais Džons Liless. Papildlaikā ''Canucks'' uzvaru atnesa pirmo vārtu autors Bo Horvats, kurš ar spēcīgu sitienu pārspēja Kemu Vardu, panākot 3:2 un uzvaru mačā.

Tampabejas ''Lightning'' rezultatīvā spēlē ar 5:4 papildlaikā uzvarēja Pitsburgas ''Penguins''. ''Lightning'' vārtos pilnu spēli aizvadīja Kristera Gudļevska konkurents Andrejs Vasiļevskis, kurš tvēra 36 pretinieku metienus. Pēc otrās trešdaļas Tampabeja bija vadībā ar 3:2, taču trešajā Pitsburga divus vārtus atspēlēja un spēja izvirzīties vadībā. Pēc neilga laika ''Lightning'' atguva līdzsvaru mačā un papildlaikā Vladislavs Nemstņikovs guva uzvaru nesošos vārtus, palīdzot ''Lightning'' svinēt uzvaru ar 5:4.

Anaheimas ''Ducks'' sarūpēja bagātīgu vārtu izrādi pirmajā trešdaļā un sameta veselus četrus pret vienu no spēcīgākajām NHL komandām Dalasas ''Stars''. Pirmos vārtus ''Ducks'' labā jau trešajā minūtē guva Jakobs Silferberjs un pēc 30 sekundēm rezultātu dubultoja Sami Vatanens. Perioda otrajā pusē vēl pa vārtiem guva Hampuss Lindholms un Korijs Perijs. Otrajā trešdaļā ''Stars'' centās labot situāciju un vienus vārtus tās labā atguva Matiass Janmārks. Trešajā periodā rezultāta starpību izdevās samazināt Dalasas labākajam vārtu guvējam Džeimijam Benam, kurš panāca 2:4, taču ar to nebija pietiekami un Anaheima varēja svinēt uzvaru.