30.05.2013. 08:20
Par Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences otrajiem finālistiem aizvadītajā naktī kļuva Čikāgas «Blackhawks» hokejisti.

Konferences pusfināla sērijas izšķirošajā, septītajā spēlē «Blackhawks» komanda savā laukumā ar 2:1 papildlaikā uzvarēja Detroitas «Red Wings», sērijā triumfējot ar 4-3.

Otrās trešdaļas 68. sekundē Patriks Šārps atklāja spēles rezultātu, bet trešā perioda 26. sekundē «Red Wings» veterāns Henriks Zeterbergs panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus gan mačā, gan sērijā papildlaika 4. minūtē guva Čikāgas komandas aizsargs Brents Sībruks.

Rietumu konferences finālsērijā «Blackhawks» pretī stāsies pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvēji Losandželosas «Kings», bet Austrumu konferences finālsērijā spēkiem mērosies Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» un Pitsburgas «Penguins».

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439