10.12.2013. 08:46
Latvijas vicečempioni basketbolā "Ventspils" Eiropas Izaicinājuma kausa apakšgrupu sacensību piektajā spēlē šodien izbraukumā tiekas ar Zviedrijas čempionvienību Sēdertaljes "Sodertalje Basket", cenšoties beidzot garantēt vietu nākamajā posmā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Mačs Zviedrijā sāksies plkst.20 pēc Latvijas laika.

Kā zināms, "Ventspils" komanda pirmajā aplī nepiedzīvoja nevienu zaudējumu. Sākotnēji Latvijas vienība dramatiskā cīņā ar rezultātu 66:65 izbraukumā pieveica Igaunijas vicečempionus Tartu "Rock", lai gan spēles gaitā kurzemnieki atradās iedzinējos ar 17 punktu starpību, bet pēc tam ar 72:63 savā laukumā pārspēja Zviedrijas čempionvienību Sēdertaljes "Sodertalje Basket". Savukārt pirmā apļa noslēdzošajā cīņā ar 78:71 izbraukumā tika apspēlēta Austrijas spēcīgākā komanda Vīnes "Zepter".

Pirmā neveiksme tika ciesta pirms nedēļas, kad "Ventspils" izbraukumā piekāpās "Rock" komandai ar 63:81.

Līdz ar to pēc četrām kārtām "Ventspils" atrodas apakšgrupas līderpozīcijā ar trim panākumiem, bet Latvijas vicečempioniem ar divām uzvarām seko "Rock" un "Sodertalje Basket" komandas. Savukārt "Zepter" vienība četros mačos izcīnījusi vienu uzvaru.

Ja "Ventspils" basketbolisti Sēdertaljē tiks pie uzvaras, viņi garantēs vietu nākamajā posmā. Savukārt neveiksmes gadījumā jācenšas nezaudēt ar vairāk nekā astoņu punktu pārsvaru, kā arī obligāti pēdējā mačā savā laukumā būs vēlreiz jāuzvar "Zepter" vienība.

Sākotnēji komandas sadalītas astoņās grupās, pa četrām katrā. Pēc divu apļu turnīra katras grupas divas labākās komandas iekļūs "Top 16" turnīrā, kur vienības atkal tiks sadalītas grupās, pa četrām komandām katrā.

Savukārt tad pēc divu apļu turnīra divas labākās vienības no katras grupas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, kurā uzvarētājs tiks noskaidrots sērijā līdz divām uzvarām.

Ceturtdaļfināla uzvarētāji kvalificēsies finālčetrinieka turnīram.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties