01.07.2015. 15:43

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pagājušajā sezonā "Ventspils" kopā ar "VEF Rīga" vienību piedalījās Eiropas kausa sacensībās, taču neviena no Latvijas komandām nespēja pārvarēt turnīra pirmo posmu. Sagaidāms, ka rīdzinieki, kuri šopavasar atguva valsts čempionu godu, atkal piedalīsies šajā turnīrā, kamēr ventspilnieku dalība ir neskaidra.

"Tā kā Eiropas basketbola varas gaiteņos burbuļo zemstraumes, pagaidām grūti apstiprināt "Ventspils" dalību kādā turnīrā. Iespējams, ka daudz kas mainīsies. Augstāk par otrā līmeņa turnīru spēlēt nevarēsim, jo esam klubs no Latvijas. Kāda lielāka skaidrība būs tuvāko divu nedēļu laikā," pauda Pleinics. "Vienā starptautiskā turnīrā piedalīsimies noteikti, tāpat ceram arī startēt Baltijas Basketbola līgas (BBL) izslēgšanas spēlēs un, protams, Latvijas Basketbola līgā (LBL)."

Runājot par "Ventspils" sastāvu, Pleinics neizslēdza iespēju, ka jau trešo sezonu pēc kārtas komandā varētu spēlēt amerikānis Džerajs Grānts.

"Leģionāri komandā ir ne tikai vēlme, bet arī nepieciešamība. Nevaru izslēgt, ka Grānts arī nākamajā sezonā būs "Ventspilī". Tomēr tās ir vairāku pušu sarunas. Tāpat arī klubam ir jāvērtē, vai konkrētais spēlētājs ir labs variants vai nē," uzsvēra Pleinics.

Kā zināms, pirms pāris dienām "Ventspils" klubu atstāja uzbrucējs Mārtiņš Meiers, kurš nu pievienojies "VEF Rīga" komandai.

""Tā kā par savu lēmumu Meiers paziņoja tikai nesen, esam tikai tagad sākuši sarunas ar citiem basketbolistiem. Ir nelielas sarunas ar dažiem spēlētājiem, bet konkrētus uzvārdus atklāsim tikai tad, kad būs parakstīti līgumi," izteicās Pleinics.

Pagājušās sezonas LBL finālsērijā "Ventspils" ar 2-4 piekāpās "VEF Rīga", kamēr BBL turnīrā arī cieta neveiksmi finālā, divu spēļu summā piekāpjoties Lietuvas klubam "Šiauliai".2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties