20.07.2012. 17:00
Basketbola klubs «Ventspils» ir noslēdzis līgumu ar amerikāņu saspēles vadītāju Donaldu Simsu. Divdesmit piecus gadus vecais basketbolists Ventspilī ieradīsies augusta sākumā, vēsta vienības mājaslapa.

Donalds Simss savu basketbolista karjeru sācis, studējot un spēlējot «Appalachian State» koledžas basketbola komandā, laika posmā no 2007. gada līdz 2011. gadam.

Pēc koledžas absolvēšanas Simss devies uz NBA attīstības līgas (D – League) komandu «Reno Bighorms», aizvadot komandas sastāvā astoņas spēles, laukumā vidēji pavadot 22,1 minūti, gūstot 6,9 punktus un 2,9 reizes rezultatīvi asistējot.

Reklāma 2012. gada janvārī dodas uz Dienvidamerikas valsti Venecuēlu, kur pievienojas vietējam basketbola klubam «Gaiteros de Zulia». Simss «Gaiteros de Zulia» sastāvā aizvadīja 36 spēles, laukumā vidēji pavadīja 34,2 minūtes, guva 24,1 punktu un 3,5 reizes rezultatīvi asistējis, kļūstot par visa turnīra rezultatīvāko spēlētāju.

Basketbola kluba «Ventspils» valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics: «Šobrīd mūsu komandas rīcībā saspēles vadītāju pozīcijā ir divi ventspilnieki Dāvis Lejasmeiers un Dāvis Čoders, tomēr vēlējāmies piesaistīt vēl vienu saspēles vadītāju - viesspēlētāju. Visi trīs spēlētāji ir gatavi spēlēt arī otrā numura pozīcijā. Simss ir spēlētājs, kurš spēlē enerģisku, acij tīkamu basketbolu, var uzņemties līdera lomu izšķirošajos brīžos, pietiekami racionāls un produktīvs. Gaidīsim Simsu ierodamies Ventspilī, lai veiktu nepieciešamās medicīniskās pārbaudes un sāktu gatavoties nākamajai sezonai. Ticam, ka Donalds būs labs palīgs laukumā un patīkams komandas biedrs ārpus tā.»get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties