17.08.2015. 13:26
Viens no Latvijas vīriešu basketbola izlases kandidātiem centra uzbrucējs Andrejs Šeļakovs pastiprinājis Latvijas vicečempionu Ventspils rindas, informē klubs. Vienošanās ar 26 gadus veco basketbolistu panākta uz vienu sezonu.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

"Manā skatījumā Andrejs šobrīd ir labākais Latvijas centra spēlētājs, kurš cementē aizsardzību. Tāpat Šeļakovs labi cīnās par atlēkušajām bumbām. Iepriekš bijām vienojušies arī ar amerikāni Alanu Viginsu, kuram vairāk piemīt ātruma kvalitātes, bet Andrejs ir kārtīgs smaga fiziskā darba cienītājs," izteicās kluba valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics, kurš atklāja, ka komanda vēlas piesaistīt vēl vienu ārējās līnijas spēlētāju. "Ar viņa piesaistīšanu speciāli neforsēsim. Esam deklarējuši, ka sezonā spēlēsim ar trim leģionāriem un, visticamāk, ka tieši šis pagaidām trūkstošais posms tiks aizpildīts ar kādu ārzemnieku."

Iepriekšējo sezonu Šeļakovs pavadīja cita Latvijas kluba Jēkabpils rindās, būdams viens no tā līderiem un tiekot pie čempionāta bronzas godalgām. Tāpat šis basketbolists spēlējis Ukrainā, Spānijā un Kosovā.

Ventspils galvenā trenera Kārļa Muižnieka rīcībā šobrīd ir 13 spēlētāji: Dāvis Lejasmeiers, Kristaps Kanbergs, Kristaps Janičenoks, Artis Ate, Artjoms Butjankovs, Andrejs Gražulis, Žanis Peiners, Iļja Gromovs, Rihards Lomažs, Kvameins Mičels, Māris Gulbis, Šeļakovs un Viginss.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties