17.12.2014. 20:42

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Akselis Vairogs laukuma saimniekiem bija rezultatīvākais ar 16 punktiem, bet Četmens atvadījās ar 13 punktiem. Uzvarētājiem ar 15 punktiem izcēlās Kvintons Hoslijs.

Jau pirms spēles abām komandām bija skaidrs, ka otrajā grupu kārtā tās netiks, un savstarpējā cīņā atlika vien noskaidrot, kurš paliks grupā pēdējā vietā. Tomēr ar to izrādījās par maz, lai motivētu komandas bezkompromisa cīņai, un nereti laukumā basketbolisti darbojās bez iedvesmas. 

Būtisku pārsvaru pirmajās trijās ceturtdaļās neizdevās iekrāt ne laukuma saimniekiem, ne viesiem, un pēdējā pārtraukumā rezultāts bija neizšķirts 39:39. Taču pēdējo ceturksni ar 8:0 atrāvienu sāka Polijas klubs, kas bez lielas piepūles nosargāja uzvaru.

BK "Ventspils" 10 spēlēs F grupā guva divas uzvaras un palika 6. vietā. "Stelmet" basketbolisti guva vienu uzvaru vairāk un grupā finišēja piektie. Nākamajā kārtā iekļuva grupas četras labākās komandas.

Četmens BK "Ventspils" iepriekš spēlēja no 2002. līdz 2004.gadam un palīdzēja klubam iegūt divus čempiontitulus. Ventspils klubs trešdien informēja, ka Četmens nolēmis noslēgt karjeru ģimenes apstākļu dēļ.

Vēlāk trešdien dalību Eiropas kausa izcīņā pabeigs arī "VEF Rīga", kas pēdējo spēli citā grupā aizvadīs Slovēnijā pret "Union Olimpija".Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties