24.05.2014. 00:22
BK «Ventspils» lūdz palīdzēt mūsu trenera Ginta Fogela meitai Martai, kurai nepieciešami līdzekļi ļoti smagas slimības ārstēšanai.

Martai Fogelei 8 mēnešu vecumā ārsti aiz labās acs diagnosticēja audzēju. Tagad meitenei ir 14 gadi. Martai augot, aug arī audzējs, kurš nelabvēlīgi ietekmē viņas veselību, kā arī vizuālo izskatu. Saasinājuma laikā Marta cieš nepanesamas sāpes galvā un labajā acī. Acs izspiežas uz āru. Sāpju iespaidā meitenei notiek vairākkārtēja vemšana. Tā rezultātā radušās epilepsijai līdzīgas lēkmes. Veselības problēmu dēļ Martai bieži nākas kavēt skolu, un tas ietekmē sekmes.

Latvijā un Eiropā ārsti ir bezspēcīgi. Ilgstoši meklējot palīdzību, uz lūgumu atsaucās ārsts no ASV, kur notiks vairākkārtēja ārstēšanās. Tam nepieciešami 21 000 ASV dolāru, kas ir paredzēti kā ārstēšanās izdevumi. Diemžēl mūsu valsts šādus ārstēšanās izdevumus nesedz.

Pirmais ārstēšanās kurss Martai notiks jau šā gada jūnijā. Pašlaik ASV ārsts dr. Shiels noteicis trīs ārstēšanās kursus - jūnijā, septembrī un oktobrī Columbus, Ohio 43205 Notionwide Childrens Hospital.

Lūgums visiem palīdzēt Martai, lai viņai ir iespēja veikt šos ārstēšanās kursus, kas dotu cerību izveseļoties.

Basketbola kluba «Ventspils» darbinieki, kuri ir Ginta Fogela kolēģi, jau tagad pateicas visiem, kuri atsauksies šim aicinājumam.

Ziedot būt iespējams Ventspilī 1. jūnijā, Bērnu svētku laikā no plkst. 12:00 - 15:00 Bērnu pilsētiņā, kur ar ziedojumu kastītēm pa parku staigās BK «Ventspils» karsējmeitenes. Naudu iespējams pārskaitīt arī uz Martas mammas Dinas Fogeles kontu:

Dina Fogele 040774-11640

LV09HABA0551008196452

Mērķis: Palīdzība Martai FogeleiMihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties