25.02.2014. 19:34

Roberta Štelmahera trenētā komanda cieta neveiksmi ar 71:80. Latvijas kluba rindās Akselis Vairogs un Māris Gulbis guva pa 15 punktiem, bet Ronalds Zaķis pretinieku groza sameta 14 punktus. Mājiniekiem ar 13 punktu guvumu izcēlās Džeremijs Čapels.

Pēc pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts 42:42, bet izšķirošo pārsvaru «Triumf» ieguva trešajā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar desmit punktiem. Spēles beigās ventspilnieki spēja pietuvoties līdz trīs punktu attālumam, tomēr izskaņā «Triumf» pārsvaru ne tikai noturēja, bet palielināja līdz deviņiem punktiem.

BK «Ventspils» Izaicinājuma kausa otrajā grupu kārtā izcīnīja tikai vienu uzvaru sešās spēlēs un palika pēdējā ceturtajā vietā. Izslēgšanas cīņās iekļuva Turcijas klubs Gaziantepas «Royal Hali» un Ļubercu «Triumf», kas ieņēma pirmās divas vietas K grupā.

FIBA Izaicinājuma kausa spēle: Ļubercu «Triumf» - BK «Ventspils» 80:71 (19:18, 23:24, 25:15, 13:14)

«Triumf»: Čapels 13, Voronovs 12, Rakovičs 10, Landrijs 7, Spiridonovs 6, Lazarevs 5, Zarjažko 5, Kuzjakins 5, Vihrovs 5, Kulagins 4, Higinss 4, Valijevs 4.

«Ventspils»: Vairogs 15+4 AB, Gulbis 15, Zaķis 14, Grants 8+4 AB, Valters 5, Timma 5, Lejasmeiers 5, Laksa 2, Butjankovs 2.