01.12.2015. 18:42

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Rezultatīvākie ventspilnieku rindās bija Demjers Pitss ar 15 punktiem  un Andrejs Šeļakovs ar 13 punktiem. Pa desmit punktiem nopelnīja vēl vairāki “Ventspils” spēlētāji.

Tātad ventspilnieki ar sešām uzvarām sešās spēlēs ir ierindojušies pirmajā vietā savā apakšgrupā, aiz sevis atstājot Lietuvas komandu “Pieno Žvaigzdes” ar latviešu basketbolistu Lauri Blauu sastāvā.

FIBA Eiropas kausa otrajā posmā pretim BK “Ventspils” stāsies Antverpenes “Giants”, Čehijas spēcīgā komanda Nimburkas “ČEZ” un komanda, kas būs kādā no grupu labākajām trešajām komandām, kas tiks noskaidrotas tikai trešdien.

FIBA Eiropas kausā kopumā startē 56 komandas, kas pēc reģionālā principa ir sadalītas divās konferencēs. Katrā konferencē izlozē tika sadalītas septiņas apakšgrupas pa četrām komandām, kas katra aizvada pa sešām spēlēm - trīs savā laukumā un trīs izbraukumā.

Pēc divu apļu izspēles pa divām labākajām grupu komandām un vēl četras veiksmīgākās 3.vietu ieguvējas cīņu turpinās otrajā posmā, kur spēlēs astoņās grupās sadalīti 32 klubi. Izslēgšanas spēlēs iekļūs pa divām labākajām komandām no katras otrās kārtas grupas.

Eiropas kausu izcīņā vīriešu komandām Latviju šosezon pārstāv tikai BK "Ventspils". FIBA Eiropas kauss ir trešais prestižākais turnīrs pēc Eirolīgas un Eiropas basketbola līgu apvienības (ULEB) rīkotās Eiropas kausa izcīņas.Super Nova, sporta klubs Aviācijas 15, Rīga, LV-1057
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties