18.01.2017. 18:38

, LSM.LV - Sports

Latvijas komandā 18 punktus nodrošināja Villijs Dīns, 13 punktus pievienoja Māris Gulbis, bet 12 punkti bija Edgara Zeļoņa rēķinā. Uzvarētājiem ar 22 punktiem izcēlās Larijs Drjū.

Visi spēli Ventspils komanda bija iedzinēju lomā ar nelielu punktu deficītu, bet cerības uz lūzumu izgaisa pēdējās ceturtdaļas vidū.

Ventspilnieki ātri attapās pēc spēles sākumā ielaistiem diviem trīspunktu metieniem, tomēr vadību "Neptūnas" pirmajā ceturtdaļā noturēja un pārtraukumā devās ar četru punktu pārsvaru (20:16). Toties otrās ceturtdaļas sākumā trīspunktu metienu trāpīja Zeļonis, ātru prettriecienu noslēdza Dīns, un pirmoreiz vadībā jau bija Latvijas klubs (23:22). Tomēr pārākums cīņā par atlēkušajām bumbām Klaipēdas komandai palīdzēja iekrāt jau septiņu punktu vadību (32:25), kas saglabājās arī puslaika izskaņā (38:31).

Rezultatīva ofensīva ventspilniekiem izdevās trešā ceturkšņa beigās, tomēr Aigara Šķēles pieļautā kļūda uzbrukumā un Drjū tāls trīspunktnieks līdz ar beigu svilpi ļāva laukuma saimniekiem pārtraukumā saglabāt piecu punktu vadību (58:53). Ventspils basketbolistiem pēdējās ceturtdaļas sākumā nekādi neizdevās tikt galā ar mājinieku aizsardzību un "Neptūnas" precizitāte trīspunktniekos palīdzēja Lietuvas klubam sešas minūtes pirms spēles beigām pieaudzēt pārsvaru jau līdz 13 punktiem (70:57).

BK "Ventspils" rēķinā 13 spēlēs ir septiņas uzvaras un seši zaudējumi, kas komandu pirms visu priekšpēdējās kārtas spēļu noslēguma grupā ierindo 4.vietā. Pēdējo spēli grupā BK "Ventspils" aizvadīs pēc nedēļas mājās pret Grieķijas PAOK.

Pēc grupu kārtas noslēguma izslēgšanas spēlēs iekļūs 24 komandas - pa četrām piecu grupu spēcīgākajām vienībām un četras no piecām piektās vietas ieguvējām. Grupu uzvarētāji un trīs labākās otrās vietas īpašnieces uzreiz tiks izslēgšanas otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933