17.03.2015. 20:09

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Abu komandu pirmajā cīņā Ventspilī mājinieki uzvarēja ar 74:49, tādējādi divu spēļu summā Latvijas čempioni bija pārāki ar pārliecinošu 29 punktu pārsvaru.

Atbildes cīņā Latvijas klubam 15 punktus nodrošināja Mārtiņš Meiers, pa 11 punktiem bija Žaņa Peinera un Māra Gulbja rēķinā, bet Artis Ate nodrošināja 10 punktu guvumu. "TU/Rock" rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Janars Taltss.

Ventspilnieki cīņu sāka ar zaudētiem septiņiem punktiem pēc kārtas un pirmās ceturtdaļas izskaņā laukuma saimnieki saglabāja sešu punktu pārsvaru (24:18). Taču puslaika turpinājumā viesi panāca izlīdzinājumu un dažas sekundes pirms pārtraukuma Meiers pirmoreiz vadībā izvirzīja BK "Ventspils" - 43:41. "TU/Rock" vadību gan spēja ātri atgūt, tomēr iepriekš Ventspilī piedzīvotais smagais zaudējums praktiski liedza Tartu klubam pacīnīties par panākumu divu spēļu summā. Pēdējo ceturtdaļu ar viena punkta vadību sāka ventspilnieki (60:59) un noturējās vadībā līdz cīņas beigām.

Otrā pusfināla pārī pašreizējai BBL čempionvienībai "Šiauliai" pēc mājās aizvadītās pirmās spēles ir četru punktu pārsvars pār citu Lietuvas klubu Utenas "Juventus". Otrs finālists kļūs zināms svētdien pēc atbildes spēles Utenā. Arī turnīra fināls risināsies pēc divu spēļu summas sistēmas.

Kopš 2012./2013.gada sezonas BBL nespēlē Lietuvas spēcīgākie klubi, kā arī "VEF Rīga". BK "Ventspils" BBL čempionu titulu izcīnīja 2013.gadā.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties