03.12.2014. 21:46

, LSM.LV - Sports

Ventspils komandā ar 14 punktu guvumu un septiņām savāktām atlēkušajām bumbām izcēlās Mairs Četmens, savukārt Dāvis Lejasmeiers un Akselis Vairogs nodrošināja pa deviņiem punktiem. "Pinar Karsiyaka" uzvaru ar 17 punktiem veicināja Džons Dīblers.

Pēc spēkos līdzvērtīga cīņas sākuma laukuma saimnieki prāvāku pārsvaru ieguva pirmās ceturtdaļas beigās (21:12). Tuvojoties pirmā puslaika izskaņai BK "Ventspils" spēja sadeldēt iztrūkumu līdz pieciem punktiem (32:37), bet sekmīga spēle trešās ceturtdaļas noslēgumā palīdzēja pietuvoties līdz viena punkta deficītam (53:54).

Pēc pārtraukuma rezultāta starpība pakāpeniski atkal pieauga līdz septiņiem punktiem (64:57), taču pusotru minūti pirms cīņas beigām Arta Ates soda metieni atkal apcirpa mājinieku pārsvaru līdz minimumam (67:68). Tomēr izraut uzvaru ventspilniekiem nebija pa spēkam.

BK "Ventspils" F grupā ir divas uzvaras astoņās spēlēs, un atlikušajās divās cīņās jānodrošina par vienu uzvaru vairāk nekā Melnkalnes klubam Podgoricas "Budučnost".

Jau vēstīts, ka "VEF Rīga" pēc trešdien mājās piedzīvotā zaudējuma Krievijas klubam Sanktpēterburgas "Zenit" (66:74) šķīrās no izredzēm Eiropas kausa izcīņu turpināt pēc pirmās grupu kārtas noslēguma.

Eiropas kausa izcīņā 36 klubi ir sadalīti sešās grupās pa sešām komandām, kas līdz 17. decembrim divās reģionālās konferencēs izspēlē regulāro sezonu. Katras grupas četras labākās komandas iekļūs otrajā grupu kārtā, kur nonāks arī astoņi klubi, kas netiks Eirolīgas 16 spēcīgāko vienību vidū. Otrajā grupu kārtā tādējādi spēlēs 32 klubi, kas būs sadalīti astoņās grupās pa četrām komandām. Astotdaļfinālā tiks katras grupas divas labākās vienības.