15.05.2013. 21:50

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas medaļas trešdien izcīnīja BK Valmiera, kas sērijas izšķirošajā, piektajā, spēlē ar 72:65 savā laukumā pārspēja Barons/Kvartāls komandu. Sērijā valmierieši bija pārāki ar 3:2.

Pirmais puslaiks ritēja sīvā cīņā, taču to sev par labu ar viena punkta pārsvaru pabeidza Valmiera - tas nozīmēja, ka viss izšķirsies otrajā puslaikā. Tajā vadības grožus pārņēma mājinieki, kuri izrādījās precīzāki no trīs punktu distances, kamēr Barons kvartāls labākajā gadījumā spēja atbildēt ar divpunktu gājienu. Minūti un desmit sekundes līdz ceturtās ceturtdaļas beigām valmierietim Sandim Amoliņam izdevās raidīt vēl vienu trīspunktienu pretinieku grozā, nodrošinot izšķirošu pārsvaru ar 66:57. Atlikušajā laikā Barons kvartāls izmantoja pārkāpumu taktiku, taču soda metienus prata trāpīt gan Pāvels Veselovs, gan Raimonds Gabrāns. Atlikušajā spēles laikā rīdzinieki līdz vērā ņemamam atstatumam nepietuvojās, un Valmiera varēja svinēt panākumu ar 72:65.

Rezultatīvākais Valmieras rindās bija Jānis Kaufmanis, kurš guva 15 punktus, bet Jānis Bērziņam, kurš laukumu atstāja priekšlaicīgi piezīmju normas dēļ, 14 punkti. Barons kvartāls rindās trāpīgākais bija Gulbis - viņam 20 punkti.

Valmieras klubs LBL bronzas medaļas ieguva trešo reizi komandas vēsturē - pirms tam tas izdevās 2003. un 2005.gadā. Visas godalgas iegūtas, galvenā trenera postenī atrodoties Varim Krūmiņam, kurš pirms šīs sezonas atkal stājās pie vienības stūres.

Kā ziņots, sērijas pirmajā mačā Barons kvartāls izcīnīja uzvaru izbraukumā ar rezultātu 59:54, otrajā spēlē rīdzinieki savā laukumā sagrāva pretiniekus ar 93:77, bet trešajā duelī savā laukumā pārāka ar 91:79 bija Valmiera. Ceturtā spēle tika aizvadīta Barons kvartāls laukumā un tajā dramatiskā mačā pārāki ar rezultātu 88:85 izrādījās valmierieši, nodrošinot izšķirošo spēli.Madam, fitnesa studija sievietēm Madam, fitnesa studija sievietēm Maskavas 240, Rīga, LV-1063
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties