05.08.2015. 10:33
BK «Saldus» atteicies no iespējas nākamajā sezonā piedalīties «Aldaris» Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas turnīrā, vēsta vienības mājas lapa. Viens no galvenajiem iemesliem ir nepietiekamā finansiālā rocība.

Nākamajā sezonā BK «Saldus» piedalīsies LBL 2. divīzijas čempionātā, tādējādi pievēršoties vietējās sporta dzīves pilnveidošanai, teikts kluba paziņojumā. 

Lēmums atteikties no dalības LBL pirmās divīzijas čempionātā pieņemts vairāku iemeslu dēļ, bet nozīmīgākais no tiem ir apstāklis, ka iepriekšējās sezonas lielākais sponsors nolēmis pārtraukt sniegt finansiālu atbalstu basketbola klubam «Saldus», kā rezultātā trūkst finansējums, lai nodrošinātu kvalitatīvu startu 1. divīzijas turnīrā.

Saldū vienmēr bijis uzticams līdzjutēju atbalsts un pērnsezon bija 5. apmeklētākā reg.sezonas komanda LBL1! Gaidām atpakaļ!— LBL (@AldarisLBL)

Tāpat par esošo finansējumu nav iespējams atalgot augsta līmeņa sportistus. Saldus novada pašvaldība un citi iepriekšējo gadu atbalstītāji ir gatavi turpināt sadarbību ar BK «Saldus».

BK «Saldus» cer uz atbalstu arī turpmāk, kā arī uz jaunu sponsoru interesi, lai atgrieztos pirmajā divīzijā.

Iepriekšējā sezonā «Saldus» LBL kopvērtējumā ierindojās 9. vietā 10 komandu konkurencē. Ogres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties