05.08.2015. 10:30
BK «Saldus» atteicies no iespējas nākamajā sezonā piedalīties «Aldaris» Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas turnīrā, vēsta vienības mājas lapa. Viens no galvenajiem iemesliem - nepietiek naudas.

  • «Barons»/LDz negaidīti piekāpjas «Saldus» basketbolistiem, iedragājot savas «play-off» izredzes 2015. g. 4. aprīlis

Nākamajā sezonā BK «Saldus» piedalīsies LBL 2. divīzijas čempionātā, tādējādi pievēršoties vietējās sporta dzīves pilnveidošanai, teikts kluba paziņojumā.

Lēmums atteikties no dalības LBL pirmās divīzijas čempionātā pieņemts vairāku iemeslu dēļ, bet nozīmīgākais no tiem ir apstāklis, ka iepriekšējās sezonas lielākais sponsors nolēmis pārtraukt sniegt finansiālu atbalstu basketbola klubam «Saldus», kā rezultātā trūkst finansējuma, lai nodrošinātu kvalitatīvu startu 1. divīzijas turnīrā.

Saldū vienmēr bijis uzticams līdzjutēju atbalsts un pērnsezon @bksaldus bija 5. apmeklētākā reg.sezonas komanda LBL1! Gaidām atpakaļ!— LBL (@AldarisLBL) August 5, 2015

Tāpat ar esošo finansējumu nav iespējams algot augsta līmeņa sportistus. Saldus novada pašvaldība un citi iepriekšējo gadu atbalstītāji ir gatavi turpināt sadarbību ar BK «Saldus».

BK «Saldus» cer uz atbalstu arī turpmāk, kā arī uz jaunu sponsoru interesi, lai atgrieztos pirmajā divīzijā.

Iepriekšējā sezonā «Saldus» LBL kopvērtējumā ierindojās 9. vietā 10 komandu konkurencē.Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties