19.04.2015. 20:12
Uzvaru arī otrajā «Aldaris» Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas mačā svētdien izcīnīja «Jēkabpils» komanda, kas savā laukumā ar 83:79 (28:23, 20:11, 18:22, 17:23) pārspēja «Jūrmala»/«Fēnikss» komandu.

Līdz ar to, sērijā līdz trim uzvarām ar 2-0 vadībā atrodas «Jēkabpils» basketbolisti

Pirmais cīņas puslaiks aizritēja ar izteiktu mājinieku pārākumā un pārtraukumā ejot ar 48:34 vadībā bija Jēkabpils basketbolisti. Trešajā ceturtdaļā aktīvāk sāka spēlēt viesi, kuriem izdevās pietuvoties līdz deviņu punktu atstatumam (52:61).

Arī ceturtajā spēles ceturksnī jūrmalnieki turpināja savus uzbrukumus un 26 sekundes pirms pamatlaika beigām cīņas tablo vēstīja vien četru punktu pārsvaru mājiniekiem (79:75). Pēdējās ceturtās ceturtdaļas 22 sekundēs jēkabpilieši realizēja četrus no četriem soda metieniem, bet jūrmalnieki iemeta divus divpunktu metienus, līdz ar to mačā ar 83:79 pārāki bija «Jēkabpils» basketbolisti,

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās ar 21 punktu bija Pāvels Veselovs. Tikmēr «Jūrmala»/«Fēnikss» rindās ar 24 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām izcēlās Ervīns Jonāts.

Šīs sērijas pirmajā mačā ceturtdien tika piedzīvots ļoti dramatiskas beigas - pēdējās sekundēs komandas guva trīs grozus, uzvaru līdz ar beigu signālu ar 70:69 izraujot «Jēkabpilij».

Nākamo dueli abas komandas aizvadīs 22.aprīlī Jūrmalā.

Regulārajā turnīrā abas komandas tikās četras reizes, pēdējās trīs reizēs pie panākuma tiekot jūrmalniekiem.

Regulārajā sezonā «Jūrmala»/«Fēnikss» ar 31 spēlē izcīnītām 18 uzvarām palika ceturtā, bet piektajā vietā ar 17 uzvarām atradās «Jēkabpils» vienība.

Ceturtdaļfināla sērija ilgs līdz vienas komandas trim panākumiem, bet pusfinālā šī pāra uzvarētājs tiksies ar pašreizējiem čempioniem «Ventspils» basketbolistiem.

Kā ziņots, otrajā ceturtdaļfināla duelī pašlaik «Liepāja»/«Triobet» ar 2-0 uzvar «Barons»/LDz vienību. Pirmajā mačā liepājnieki bija pārāki savā laukumā ar 65:47, bet otrajā duelī sestdien izrāva uzvaru arī izbraukumā ar 67:64..

Šīs sērijas uzvarētāji pusfinālā spēkosies ar valsts vicečempioniem «VEF Rīga».

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA