26.04.2015. 18:06

, LSM.LV - Sports

Ceturtdaļfināla sērijā līdz trīs uzvarām Edmunda Valeiko trenētā BK "Jēkabpils" izcīnīja uzvaru ar 3:2, jo pirmajos divos mačos svinēja panākumu ar 70:69 un 83:79, bet trešajā mačā zaudēja papildlaikā ar 70:74.

"Jūrmala/Fēnikss" piektdien ar 59:57 pieveica laukuma saimniekus BK "Jēkabpils" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē un sērijā līdz trim uzvarām panāca neizšķirtu 2:2.

Piektajā cīņā, kura bija rezultatīvākā šajā sērijā, uzvarētājiem Maikls Entonijs Burvels guva 33 punktus, Rinalds Sirsniņš sameta 19, bet Pāvels Veselovs 14 punktus. "Jūrmala/Fēnikss" komandā rezultatīvākais bija Edgars Jeromanovs ar 23 punktiem, kamēr Mārtiņš Laksa sameta 17 punktus.

Pēc līdzīgās pirmās ceturtdaļas, kura noslēdzās ar rezultātu 23:23, Jēkabpils komanda pārsvaru ieguva otro desmit minūšu laikā un pēc puslaika bija vadībā ar 53:44. Arī turpinājumā jēkabpilieši palielināja pārsvaru un beigās svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru.

Otrā ceturtdaļfināla pārī "Liepāja/Triobet" sērijā ar 3:0 pārspēja "Barons/LDz".

Uzreiz pusfinālā iekļuva regulārā turnīra divas labākās komandas - BK "Ventspils" un "VEF Rīga". Ventspilnieki tiksies ar BK "Jēkabpils", bet "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar "Liepāja/ Triobet". Pirmā pusfināla spēle notiks jau trešdien Ventspilī, bet "VEF Rīga" un "Liepāja/Triobet" sēriju līdz četrām uzvarām sāks dienu vēlāk.