25.05.2015. 19:30

, LSM.LV - Sports

Uzvarētāju līderis bija Maikls Burvels ar 28 punktiem un izcīnītām astoņām atlēkušajām bumbām, bet 14 punktus nodrošināja Rinalds Sirsniņš. Liepājas komandā ar 24 punktiem izcēlās Jānis Antrops.

Abām komandām cīņas gaitā neizdevās iegūt būtisku pārsvaru un divarpus minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija neizšķirts 60:60. Taču liepājnieku vairākkārt neveiksmīgi izpildītie trīspunktu metieni palīdzēja laukuma saimniekiem izvirzīties vadībā, bet pēdējam uzbrukumam atlikušās četras sekundes viesi vairs nepaspēja izmantot.

Cīņā par čempionu titulu "VEF Rīga" basketbolistu un BK "Ventspils" rēķinā ir pa divām uzvarām. Zelta finālsērijā cīņa līdz četrām uzvarām turpināsies ar piekto spēli otrdien Ventspilī.

Pašreizējie čempioni BK "Ventspils" pusfināla sērijā ar 3:2 bija pārāki par BK "Jēkabpils", turpretim "VEF Rīga" ar 3:1 pārspēja "Liepāja/Triobet". Regulārā turnīra divas labākās komandas BK "Ventspils" un "VEF Rīga" savus pirmos pretiniekus sagaidīja pusfinālā. BK "Jēkabpils" ceturtdaļfināla sērijā uzvarēja "Jūrmala/Fēnikss" basketbolistus, bet "Triobet/Liepāja" vietu pusfinālā nodrošināja pret "Barons/LDz".