11.02.2014. 20:17

  • Rastorgujevs sprintā 17.vietā, triumfē leģendārais Bjērndalens 2014. g. 8. februāris
  • Norvēģijas biatlona leģenda Bjērndālens: Jūtos jauns un motivēts 2014. g. 5. februāris

Bjērndālens sestdien izcīnīja zelta medaļu desmit kilometru sprinta distancē, tādējādi kļūstot par dalītu medaļām bagātāko sportistu vēsturē. Viņa kontā šobrīd ir 12 olimpiskās medaļas - septiņas zelta, četras sudraba un viena bronzas. Tāds pats medaļu skaits ir bijušajam distanču slēpotājam Bjērnam Delī no Norvēģijas.

«Dzīve ir pārāk īsa, lai padotos, tāpēc vienmēr vajag censties sasniegt vairāk. Karjerā man bijuši vairāki slikti gadi, bet motivācijas trūkums nekad nav bijis tiem iemesls,» atzina Bjērndālens.

Soči 40 gadus vecajam Bjērndālenam ir sestās ziemas olimpiskās spēles viņa karjerā. Šāds panākums izdevies vien vēl trim biatlonistiem - latvietim Ilmāram Bricim, anglim Maiklam Diksonam un krievam Sergejam Čepikovam.

«Man dzīvē bija iespēja doties trenēties katru dienu. Tas noteikti ir galvenais iemesls tam, kur šobrīd atrodos,» skaidroja norvēģis.

Pirmdien notikušajās 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās norvēģis bija ļoti tuvu, lai savas vēlmes piepildītu, palikdams ceturtajā pozīcijā.

Kā ziņots, Bjērndālens pēc Soču olimpiskajām spēlēm plāno pielikt punktu savai karjerai. Norvēģis karjeras laikā 19 reizes kļuvis par pasaules čempionu, kā arī sešas reizes triumfējis Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā.

Soču olimpiskās spēles ilgs līdz 23.februārim.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties