01.11.2015. 08:37
Naktī uz svētdienu Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) zaudējumu piedzīvoja Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas "Lightning", kas mājās ar rezultātu 1:3 atzina Bostonas "Bruins" pārākumu. Gudļevskis mačā nepiedalījās.

Gudļevskis savu šīs sezonas pirmo un līdz šim vienīgo spēli NHL aizvadīja tieši pirms nedēļas, kad iesākās "Lightning" zaudējumu sērija. Nedēļas laikā tā turpinājās jau ar Benu Bišopu vārtos un arī šonakt Bišops nebija glābējs. Atvairīts 31 no 33 metieniem, kas pēc būtības nav slikts rādītājs, taču komandai nesekmējās ar uzbrukumu realizāciju un pretējos vārtos Jonass Gustavsons atvairīja 21 no 22 metieniem.

"Lightning" pirmā izvirzījās vadībā, kad astotajā minūtē Ņikita Kučerovs vairākumā panāca 1:0. Turpinājumā mājinieku uzbrukums iestrēga - netika izmantots neviens no nākamajiem četriem skaitliskajiem vairākumiem, bet pēdējā trešdaļā komanda izdarīja vien piecus metienus pa vārtiem. "Bruins" tikmēr Breta Konolija personā vairākumā panāca 2:1 savā labā un Breds Marčends, kurš iepriekš asistēja, minūti un desmit sekundes pirms beigām iemeta tukšos vārtos, pieliekot punktu Bostonas uzvarai ar 3:1.

"Bruins" uzvarējusi jau četras spēles pēc kārtas un visas sešas šosezon izbraukumā aizvadītās spēles. Savukārt "Lightning" piedzīvoja ceturto neveiksmi pēc kārtas un septīto kopumā šajā sezonā aizvadītajās 12 spēlēs. Tagad priekšā četru izbraukuma spēļu tūre, kas sāksies jau naktī uz pirmdienu Karolīnā.

Kā jau ziņots, izbraukuma tūrē bez Bišopa dosies arī no savainojuma atlabušais Andrejs Vasiļevskis, savukārt Gudļevskim būs jāatgriežas Amerikas Hokeja līgas (AHL) vienībā Sirakūzu "Crunch".