12.06.2015. 18:28
Tampabejas "Lightning" joprojām nevar apstiprināt Bena Bišopa statusu pirms finālsērijas piektās spēles, taču šodienas treniņā viņš nav piedalījies, un rītdienas mačam gatavojās Andrejs Vasiļevskis un Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis.

"Bens Bišops piektdien veiks īpašas medicīniskās pārbaudes pie mūsu augstākās kvalitātes medicīniskā personāla, kad arī tiks pieņemti lēmumi, taču skaidrs, ka viņš sastāvā var atgriezties kuru katru dienu," šonakt medijiem pavēstīja "Lightning" galvenā trenera palīgs Riks Bauness.

Galvenais treneris Džons Kūpers iepriekš bija norādījis, ka Bišops pavisam noteikti vēl piedalīsies šajā sērijā, taču nevarēja apstiprināt, ka atgriezīsies vārtos jau piektajā spēlē, kura paredzēta naktī uz svētdienu. Bauness izteicās, ka neviens šobrīd nav tik ļoti satraukts par situāciju kā pats Bišops, taču viņš apzinās sava lēmuma nopietnību: "Par Bena attieksmi varu teikt tikai labākos vārdus. Viņa stāvoklī nospēlēt trešo maču - tas pelna tikai uzslavas. Taču Bens saprot, cik svarīga ir vārtsarga pozīcija, cik daudz tas izšķir komandai. Lai stātos vārtos jābūt 100% gatavam, un viņš tāds nebija."

Arī šodienas treniņā Bišops nepiedalījās, kamēr kopā ar komandu rītdienas spēlei gatavojās Andrejs Vasiļevskis un Kristers Gudļevskis. Ja Bišops nebūs gatavs spēlei, pret "Blackhawks", visticamāk, atkal vārtos tiks sūtīts Vasiļevskis, bet Latvijas vārtsargs otro reizi karjerā tiks pieteikts NHL finālspēlei. Paredzams, ka galīgo lēmumu vārtsargu jautājumā "Lightning" treneru kolektīvs neatklās līdz spēles oficiālo pieteikumu aizpildīšanas brīdim.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueTampa Bay Lightning NHL News and Updates |..."Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties