09.04.2015. 07:42
Uzvaru Austrumkrasta Hokeja līgā (ECHL) naktī uz ceturtdienu izcīnīja latviešu aizsarga Ričarda Birziņa pārstāvētā Tulsas "Oilers", kas izbraukumā ar rezultātu 4:2 apspēlēja Vičitas "Thunder".

Lai gan Tulsa pirmā guva vārtus, pirms pēdējās trešdaļas tā atradās iedzinējos ar 1:2. Pēdējās trešdaļas pirmajā pusē "Oilers" mazākumā panāca izlīdzinājumu, bet pēdējā spēles minūtē izrāva uzvaru. Vispirms 3:2 un tad desmit sekundes pirms beigu sirēnas ripa tika ieraidīta tukšos vārtos, panākot mača beigu rezultātu - 4:2.

Birziņš ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, metienus pa vārtiem neizdarīja un pie soda minūtēm arī netika. Latvietim gan negatīvs lietderības koeficients (-1), jo atradās laukumā pirmo vārtu zaudēšanas brīdī.

Abas komandas atkārtoti tiksies pēc vienas dienas pārtraukuma, bet regulāro sezonu "Oilers" noslēgs naktī svētdienu Kvadsitijā, tiekoties ar vietējo "Mallards".

Šajā sezonā 25 gadus vecais Birziņš 46 spēlēs ticis pie 13 rezultativitātes punktiem - vieni vārti un 12 rezultatīvas piespēles.

"Oilers" ar 36 uzvarām 70 spēlēs un 77 iekrātiem punktiem ir astotā Rietumu konferencē un jau garantējusi vietu izslēgšanas turnīrā.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161