22.12.2012. 17:22

Šodien „Schenker” volejbola līgā tika aizvadīta pēdējā šī gada spēle, kurā VK „Biolars/Jelgava” savā laukumā ar 1:3 piekāpās Arta Caica pārstāvētajai „Bigbank Tartu” komandai.

Jelgavnieki maču iesāka veiksmīgi, itin viegli uzvarot spēles pirmo setu (25:20), taču viesi pamodās un, lai kā ar maiņām spēli centās mainīt Jurijs Deveikus, mājiniekiem nācās samierināties ar zaudējumu nākamajos trijos setos. „Biolars / Jelgava” volejbolisti nespēja tikt galā ar pretinieku servēm, tādejādi apgrūtinot sev dzīvi un piedzīvojot zaudējumus ar 17:25, 14:25, 22:25. Visā mačā tādejādi jelgavniekiem zaudējums ar 1:3.

Rezultatīvākais VK „Biolars/Jelgava” sastāvā ar 15 gūtiem punktiem bija Edgars Baiks. Reinim Pekmanim 12, Rolandam Ozoliņam 10 gūti punkti. Artis Caics veiksmīgi vadīja Tartu komandas saspēli, gūstot arī trīs punktus. Pēc spēles Artis pauda, ka ir apmierināts ar dzīvi Igaunijā un cer, ka ar jaunā trenera iesaistīšanos komandas darbā tās sniegums uzlabosies.

Šobrīd VK „Biolars/Jelgava” ar 27 gūtiem punktiem ieņem 5. vietu, bet „Bigbank Tartu” ar 21 ieņem 8. vietu turnīra tabulā.

Nākamās spēles „Schenker” līgā tikai 12. janvārī, kad tiks aizvadītas otrā apļa cīņas, bet pēcāk uzsākts arī trešais regulārā čempionāta aplis.