27.12.2017. 12:32

"Esam jau to dzirdējuši iepriekš - pieejamība ir lielākā prasme. Kristaps trīs sezonu laikā izlaidis tikai 32 spēles, kamēr Džoels Embīds nospēlējis tikai 31 spēli. Lai gan Džoels Embīds ir viens no maniem mīļākajiem spēlētājiem un viņš kā spēlētājs ir labākais izklaidētājs līgā kopš Šakila O'Nīla, Kristaps ir neapstādināms spēks ar savu augumu. Viņš tiek pie metieniem no savām iecienītākajām pozīcijām, viņš ir septiņas pēdas un trīs collas garš spēlētājs, kurš met trīspunktniekus, dodas garāmgājienos. Ja tev ir metiens un nav jāpaļaujas tikai uz savu atlētiskumu, tev būs gara karjera šajā līgā," 2004. gada NBA čempions Bilapss slavēja Porziņģi.

Bilapss arī negribīgi salīdzināja Embīdu ar nu jau bijušo NBA spēlētāju, 2007. gada drafta pirmo numuru Gregu Odenu, kurš, lai arī vien 29 gadus vecs, veselības likstu dēļ karjeru jau beidzis: "Džoels Embīds ir lielisks, bet viņš vēl pat ne reizi nav spēlējis divas spēles divās dienās. Man bail par to domāt un es negribu nosaukt šo vārdu, bet man tas jādara, jo viņi tiek salīdzināti - Gregs Odens savā ķermenī tā arī nekad nespēja palikt vesels. Tas ir spēlētājs, par ko iedomājos, kad Embīds tik bieži bijis savainots."

Bilapsam sliecās piekrist arī vasarā karjeru beigušais NBA spīdeklis un 2008. gada čempions Pols Pīrss: "Porziņģis ir spējīgs būt laukumā. Katrs no mums bijis kopa ar puišiem, kas agri savās karjerās cīnījušies ar veselības problēmām un ar to cīnījušies lielāko daļu karjeras. Deriks Rouzs, Beirons Deiviss - tie ir puiši, kuriem vajadzēja izveidoties labākām karjerām, nekā tās sanākušas. Man grūti iedomāties, ka Embīds aizvadīs desmit līdz 12 gadus ilgu lielisku karjeru šī iemesla dēļ. Šobrīd izvēlos Porziņģi tieši šī iemesla dēļ. Ja paskatāmies uz abu komandu talantu un redzam, ka "Knicks" cīnās par vietu izslēgšanas turnīrā, varam secināt, ka Porziņģis ved komandu uz šo mērķi. Par Filadelfijas spējām iekļūt "play-off" neesmu tik pārliecināts [neraugoties uz talantīgāku sastāvu]."

Trešais studijas eksperts, bijušais spēlētājs Džeilens Rouzs savukārt nepiekrita Bilapsa un Pīrsa izvēlei: "Mēs nerunājam par "The Process" saistībā ar situācijām, ko "76ers" sabojājusi šī procesa laikā, bet tikai Džoela Embīda dēļ. Viņš dod komandai punktus, atlēkušās bumbas, bloķētus metienus. Protams, viņam ir arī magnētiska personība. Es saprotu jautājumu par savainojumiem, bet arī Porziņģim tādi ir bijuši, tai skaitā šajā sezonā. Ja man būtu jāsāk būvēt komandu un jāizvēlas vienu no šiem puišiem, es izvēlētos Džoelu Embīdu."

Izmantotie resursi:ESPNDzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties