13.03.2015. 16:24
Bijušais Krievijas izlases galvenais treneris Zinetula Bilaļetdinovs nav apmierināts ar biežo speciālistu rokādi nacionālajā valstsvienībā.

Krievijas Hokeja federācija (FHR) vienošanos ar 59 gadus veco Bilaļetdinovu nepagarināja pēc Soču olimpiskajām spēlēm, kur Krievija ceturtdaļfinālā kapitulēja Somijas izlasei.

«Valstsvienībā trenerus maina kā cimdus. Uzvari - federācija lems par tavu nākotni. Zaudē - brīvs. Pilnīgs idiotisms,» savu rūgtumu neslēpa Bilaļetdinovs.

«Cik speciālistu pēdējo gadu laikā tikuši nomainīti? Tāda sajūta, ka pēc neveiksmēm FHR met monētu. Man ir savi principi. Neļaušu hokejistiem pārvērsties par huligāniem,» skaidroja šā brīža Kazaņas «Ak Bars» komandas galvenais treneris Bilaļetdinovs.

Bilaļetdinova augstākais sasniegums bija uzvara 2012.gada pasaules čempionātā. To viņš paveica savā debijas sezonā pie Krievijas izlases stūres, tāpat kā Oļegs Znaroks.

Divus gadus pēc kārtas Bilaļetdinovs ar Kazaņas «Ak Bars» vienību kļuva par Gagarina kausa čempioniem.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties