24.04.2014. 14:16

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Šobrīd 34 gadus vecais Makgreidijs par basketbolista karjeras noslēgšanu paziņoja pērnā gada vasarā. Savas karjeras laikā viņš septiņas reizes piedalījies NBA Visu zvaigžņu spēlē.

«Skeeters» komanda spēlē Atlantijas profesionālajā līgā, kurā cīnās astoņas komandas, bet drīzumā tai pievienosies vēl divi klubi.

«Ir gods būt daļai no šī kluba,» izteicies Makgreidijs. «Tas man nozīmē visu un tas ir sapņa piepildījums. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu sākt spēlēt un kad tikšos ar komandas biedriem.»

Makgreidijs jau bērnībā spēlēja beisbolu, taču pēcāk devās mācīties uz skolu, kurā nav šī sporta veida, tāpēc sāka koncentrēties basketbola spēlēšanai.

Kopš basketbolista karjeras beigām Makgreidijs sevi veltījis beisbolam un trenējies, lai kļūtu par pičeru (metēju), kurš met ar labo roku.

Talantīgais basketbolists karjeras laikā pārstāvējis Toronto «Raptors», Orlando «Magic», Hjūstonas «Rockets», Ņujorkas «Knicks», Detroitas «Pistons», Atlantas «Hawks» un Sanantonio «Spurs» vienības.

Jāizceļ gan, ka 2002./2003.gada sezonā ar vidēji spēlē gūtu 32,1 punktu un 2003./2004.gada sezonā ar vidēji mačā gūtiem 28 punktiem Makgreidijs bija līgas rezultatīvākais spēlētājs.

Makgreidijs NBA sāka spēlēt 1997./1998.gada sezonā, vidēji izceļoties ar 19,6 punktiem, 5,6 atlēkušajām bumbām un 4,4 rezultatīvām piespēlēm.Karateakademija.lv Dzirnavu 43, Rīga, LV-1010
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties