24.07.2015. 08:50
Latvijas jaunais hokejists Haralds Neimanis parakstījis līgumu ar Zviedrijas "HockeyEttan" līgas (pēc spēka trešā līga) komandu "Solleftea".

21 gadu vecais aizsargs Haralds Neimanis iepriekšējo sezonu noslēdza "Liepājas" un HK "Rīgas" sastāvā, abām palīdzot izslēgšanas spēlēs attiecīgi Latvijas Virslīgā un MHL. Regulārās sezonas lielāko daļu viņš pavadīja "Rīgā", kuras rindās 42 spēlēs sakrāja sešus punktus (1+5) un 36 soda minūtes, šajā komandā viņš spēlēja arī 2013./14. gada sezonā, kad 37 spēlēs guva septiņus punktus (1+6).

Neimanis oficiāli pievienojies "Solleftea" komandai Zviedrijā, kura spēlē nesen izveidotajā "HockeyEttan" līgā. Tā agrāk bija pazīstama ar pirmās divīzijas nosaukumu, bet pēc "Elitserien" un "Allsvenskan" izveides noslīdēja uz trešo vietu Zviedrijas hokeja piramīdā un pirms diviem gadiem mainīja nosaukumu.

Pagājušajā sezonā 1977. gadā dibinātā "Solleftea" ieņēma pēdējo vietu "HockeyEttan" ziemeļu divīzijas regulārajā sezonā un izslēgšanas spēlēm nekvalificējās, taču pārspēlēs par izkrišanu no līgas izdevās ieņemt sesto vietu septiņu komandu grupā un nosargāt savu vietu šajā līgā.

Līgums ar Neimani esot noslēgts uz vienu sezonu, un pagaidām viņš komandā ir viens no trim leģionāriem. Sagatavošanos sezonai komanda sāks trešajā augustā.

Izmantotie resursi:Lettisk back klar för Sollefteå HockeyTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties