03.07.2014. 10:57
Bijušais Latvijas izlases vārtsargs Sergejs Naumovs cer, ka līgumu ar savu jauno darba vietu noslēgs nākamās nedēļas laikā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Iepriekšējās divās sezonās Naumovs strādāja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Ukrainas klubā Doņeckas Donbass, kas valstī valdošās nestabilās situācijas dēļ nākamajā sezonā nespēlēs. Gaidāmā sezona tiek raksturota kā kluba "akadēmiskais pārtraukums". Ar spēlētājiem un treneriem noslēgtie līgumi tikuši iesaldēti uz vienu gadu, bet tiem ļauts vienoties ar citām komandām par viena gada līgumiem.

"Domāju, ka nākamajā nedēļā varēšu izteikties par savu jauno darba vietu. Tas būs KHL, salīdzinoši netālu no Rīgas," žurnālistiem atzina Naumovs, kurš stāstīja, ka jaunu līgumu atrast nav bijis grūti, jo viņš jau KHL ir pazīstams. "Man ir vieglāk, jo esmu strādājis ar daudziem treneriem un vārtsargiem. Man nebija tikai viens piedāvājums, kaut KHL līmenī brīvu vārtsarga trenera vietu nemaz nav tik daudz."

Naumovs atzina, ka Donbass komandā strādāt bijis ļoti patīkami, tiesa, līdzšinējais Doņeckas vienības galvenais treneris Andrejs Nazarovs neesot viņu saucis līdzi uz Kazahstānas komandu Astanas Baris.

"Donbass komandai bija labs prezidents Boriss Koļesņikovs, kura sapnis bija iekļūt KHL konferences finālā," izteicās Naumovs. "Nazarovs mani līdzi nesauca, jo treneris nevar uz jaunu darba vietu paņemt līdzi visus savu kolektīvu. Tā ir arī Rīgā, kur galvenajam trenerim vienmēr piekomandē vietējos speciālistus."

Kā ziņots, pirms pārejas uz Donbass Naumovs trīs sezonas bija Rīgas Dinamo vārtsargu treneris, kurā viņš arī noslēdza savu spēlētāja karjeru.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties