04.06.2015. 21:11
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» aizvadītās sezonas kanādiešu leģionārs, aizsargs Čārlzs Genovejs karjeru turpinās atjaunotajā Maskavas «Spartak» vienībā, vēsta Krievijas kluba preses dienests

  • Bijušais «Dinamo» uzbucējs Vilsons karjeru turpinās Zviedrijā šodien
  • Ābols pamet «Dinamo» un kļūst par «Lada» galvenā trenera palīgu vakar

Kā informē klubs, «Spartak» rindas jaunajā sezonā papildinās Genovejs, kā arī Mitišču «Atlant» aizsargs amerikānis Metjū Gilrojs un somu vārtsargs Ate Engrens. Tāpat komandai pievienosies čehs Lukašs Radils no «Pardubice» vienības un Amerikas Hokeja līgas (AHL) kluba Hēršijas «Bears» spēlētājs Keisijs Velmens.

Šajā sezonā 28 gadus vecais Genovejs aizvadīja 59 spēles, kuru laikā guva deviņus vārtus un veica 14 rezultatīvas piespēles, kā arī tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Šī hokejistam bija pirmā sezona ārpus Ziemeļamerikas, bet līgumu ar Latvijas komandu viņš bija parakstījis uz vienu gadu, tādējādi pēc sezonas kļūstot par neierobežoti brīvo aģentu.

Kā zināms, aizvadītajā sezonā Rīgas «Dinamo» saskārās ar finanšu nedienām un hokejistiem laikus netika maksāts atalgojums, turklāt vienība otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu. Arī šobrīd ir neskaidrības par kluba nākotni.

Tikmēr «Spartak» atgriezīsies KHL, ko finansiālu problēmu dēļ pameta pēc iepriekšējās sezonas.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties