28.01.2014. 18:28

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Morels aicināja amerikāņus, kuri plāno apmeklēt šo reģionu, ievērot īpašu piesardzību, raksta avīze «The Washington Times».

«Manuprāt, tās būs bīstamākās olimpiskās spēles, kādas es savā pieauguša cilvēka dzīvē esmu pieredzējis,» telekanāla CBS raidījumā «This Morning» sacīja Morels. «Pastāv spējīga, apņēmības pilna teroristu organizācija, kas jau ilgstoši darbojusies un nesen Krievijā sarīkojusi divus uzbrukumus, un viņi norāda, ka vēlas uzbrukt arī spēlēm

Jau vēstīts, ka divos sprādzienos Volgogradā, kas atrodas aptuveni 640 kilometru attālumā no Sočiem, aizvadītā gada nogalē dzīvību zaudēja 34 cilvēki, bet vēl vairāki desmiti tika ievainoti.

Pēc Morela domām, olimpisko spēļu norises vietās, visticamāk, tiek garantēta drošība, taču lielāks drošības apdraudējums pastāv viesnīcās un lidostās ārpus olimpiskā ciemata.

«Man satraukumu rada lidostas citviet Krievijā,» sacīja eksperts. «Es bažījos par Rietumu viesnīcām citviet Krievijā, es šīm vietām veltītu pastiprinātu uzmanību.»

Līdzīgu viedokli paudis arī Pārstāvju palātas Iekšzemes drošības komitejas priekšsēdētājs Maiks Makols.

«Es teiktu, ka drošības apdraudējums šīm olimpiskajām spēlēm ir lielākais, kādu, manuprāt, esmu pieredzējis, un tas skaidrojams ar teroristu tuvumu olimpiskajam ciematam,» norādīja Makols, brīdinot - «ja situācija pasliktināsies, mēs varētu apsvērt» ASV sportistu dalības atcelšanu Olimpiādē.Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties