08.12.2013. 07:00
Nacionālajā basketbola asociācijā savu ceturto spēli šajā sezonā aizvadījis Andris Biedriņš, kura Jūtas „Jazz” piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar 102:112. Biedriņš laukumā pavadīja savu šosezon ilgāko laiku un aizmeta garām piecus no sešiem sodiem.

Andris Biedriņš devās laukumā jau pirmajā ceturtdaļā un uzreiz atzīmējās ar pāris savāktām atlēkušajām bumbām. Tiesa, „Kings” basketbolisti bija gatavi šādam pavērsienam, un komandas rezerves centrs Amadī Ndiaje trīs reizes pēc kārtas speciāli pārkāpa noteikumus, lai Biedriņam nāktos mest soda metienus. Ar šo uzdevumu latviešu centrs netika galā pārāk sekmīgi, trāpot tikai vienu no sešiem (Video).

Uz pāris minūtēm Biedriņš devās laukumā arī trešajā ceturtdaļā, kad saņēma vienu piezīmi un pieļāva vienu kļūdu. Mačs tikmēr ritēja samērā sīvi, tiesa, tā pēdējās sekundēs „Jazz” bija ieguvusi triju punktu pārsvaru (97:84), kuru gan ar tālmetienu izdzēsa Bens Maklmors un nācās spēlēt papildlaiku.

Tajā savu sesto piezīmi saņēma „Jazz” pamatcentrs Eness Kanters, un treneris Tairons Korbins atkal laukumā sūtīja Biedriņu, taču „Jazz” jau tobrīd zaudēja ar 102:106, un atlikušajās divās minūtēs tās deficīts pieauga līdz 10 punktiem (102:112).

Kopā mačā Andris Biedriņš nospēlēja 12 minūtes, kuru laikā guva vienu punktu (1p. 1/6), savāca četras atlēkušās bumbas un pieļāva vienu kļūdu, tiesa, viņam labākais +/- rādītājs komandā, proti, plus deviņi. Šī bija ceturtā spēle, kurā Biedriņš piedalījies šajā sezonā, un vidēji mačā viņš guvis 0,8 punktus un savācis 2,3 atlēkušās bumbas.

Rezultatīvākais „Jazz” rindās ar 22 punktiem bija Gordons Heivārds, bet muguras savainojuma dēļ šo maču izlaida Deriks Feivorss. Feivorsa prombūtnes laikā Kanters ātri savāca piezīmes, un „Kings” centrs Demarkuss Kazinss guva 28 punktus, tāpat ar lielisku precizitāti izcēlās „Kings” rezerves saspēles vadītājs Aizeja Tomass, kuram 26 punkti.

"Jazz" šis bija 18. zaudējums 22 spēlēs, un tā noslīdējusi uz pēdējo vietu līgā.