12.10.2013. 14:27

• Biedriņš pirmajā «Jazz» pārbaudes spēlē tiek pie diviem punktiem 2013. g. 9. oktobris

Latvietis nospēlēja 13 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.

Savukārt rezultatīvākais «Jazz» rindās ar 20 gūtajiem punktiem bija Gordons Heivords.

Tikmēr «Trail Blazers» basketbolistiem ar 23 punktiem palīdzēja NBA pagājušās sezonas labākais debitants Demjans Lilards, kurš 15 no saviem punktiem sameta jau pirmajā puslaikā, bet 20 punktus pievienoja Lemarkuss Eldridžs.

Astoņus no saviem punktiem Eldridžs sameta trešās ceturtdaļas pirmajās trijās minūtēs, kad no deviņu punktu vadības pēc puslaika «Trail Blazers» jau panāca 63:45, sperot ļoti platu soli pretim uzvarai.

Pirmajā pirmssezonas pārbaudes spēlē «Jazz» otrdien ar 101:78 pieveica Biedriņa bijušo klubu Goldensteitas «Warriors».

Biedriņš šovasar no «Warriors» tika aizmainīts uz «Jazz» vienību, ar kuru viņu saista atlikušais līguma gads. Latvietis nākamajā sezonā nopelnīs deviņus miljonus dolāru (4,68 miljonus latu).

Pirms jaunās sezonas sākuma «Jazz» basketbolisti aizvadīs astoņas pārbaudes spēles.

Pagājušā sezona Biedriņam bija sliktākā viņa deviņus gadus ilgajā NBA karjerā. «Warriors» rindās latvietis aizvadīja 53 regulārā čempionāta spēles, kurās guva vidēji 0,5 punktus un izcīnīja 2,9 atlēkušās bumbas. Salīdzinājumam - 2008./2009.gada sezonā Biedriņš vidēji ik spēlē guva 11,9 punktus un izcīnīja 11,2 atlēkušās bumbas.

27 gadus vecais Biedriņš 2008.gadā vienojās ar «Warriors» komandu par sešu gadu līgumu. Viņš NBA spēlējis kopš 2004./2005.gada sezonas, kad latvieti «Warriors» jauno spēlētāju draftā izvēlējās ar 11.numuru.

Jaunās sezonas pirmo spēli «Jazz» komanda aizvadīs 30.oktobrī.

Iepriekšējo trīs sezonu gaitā Jūtas klubs tikai reizi iekļuvis izslēgšanas spēļu turnīrā.