30.11.2013. 08:33
Latviešu basketbolists Andris Biedriņš pēc vairāk nekā mēnesi ilgas potītes traumas dziedēšanas šonakt piedzīvojis saavu debiju Jūtas „Jazz” komandā un nospēlējis četras minūtes, kuru laikā savācis vienu piezīmi.

Andris Biedriņš potītes savainojumu guva pašā nepiemērotākajā brīdī, proti, pirms jaunās sezonas sākuma. Otrdien viņš atgriezās komandas treniņos, bet šonakt aizvadījis savu pirmo oficiālo spēli „Jazz” rindās. Biedriņš devās laukumā mača izskaņā, kad „Jazz” liktenis spēlē pret Fīniksas „Suns” jau izlemts.

Brīdī, kad Biedriņš devās laukumā, rezultāts bija 89:106, taču atlikušajās četrās minūtēs „Suns” guva tikai sešus punktus, kamēr „Jazz” – 12, kas gan neglāna Jūtu no zaudējuma ar 101:112.

Biedriņš sev atvēlētajā laikā metienus pa grozu izdarīt nepaspēja, kā arī ar citiem ierakstiem spēles statistikā neizcēlās, ja neskaita vienu personisko piezīmi. „Jazz” šis bija 15 zaudējumu sezonas 17 spēlēs. Rezultatīvākais „Jazz” komandā bija Mārvins Viljamss ar 18 punktiem.

Savu devīto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Maiami „Heat”, kura ar 90:83 pārspēja Toronto „Raptors”, savukārt Rasela Vestbruka 34 punkti un tālmetiens papildlaika izskaņā nodrošināja „Thunder” uzvaru pār Goldensteitas „Warriors”. Iespēja pēdējās sekundēs gūt grozu un sekmēt savas komandas panākumu bija arī Karmelo Entonijam, taču viņa metiens pret savu bijušo komandu Denveras „Nuggets” bija neprecīzs (95:97). Indianas "Pacers" tikmēr ar 93:73 sagrāvusi "Wizards" un nu var lepoties ar iespaidīgu sezonas bilanci 15-1.