24.12.2013. 13:22

  • «Jazz» bez Biedriņa gūst astoto uzvaru sezonā 2013. g. 22. decembris

Biedriņš laukumā neparādījās septītajā no pēdējām astoņām vienības spēlēm. Latvietis mačam bija pieteikts, tomēr ceturto reizi pēc kārtas tā arī palika uz rezervistu soliņa.

Pa 18 punktiem «Jazz» komandas labā guva Ričards Džefersons un Trejs Burks, bet «Grizzlies» rindās ar 22 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Zeks Rendolfs.

Trešās ceturtdaļas pašās beigās mājinieki uzsāka 22:9 izrāvienu, kas trīs punktu pārsvaru pārvērta 16 punktu atrāvienā. Tobrīd līdz mača beigām bija palikušas piecas ar pusi minūtes, tomēr ievērojami samazināt pretinieku pārsvaru viesiem vairs nebija pa spēkam.

Ar astoņām uzvarām 31 mačā «Jazz» basketbolisti joprojām ieņem pēdējo vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, kā arī ir otra vājākajā vienība visā līgā.

Iepriekšējo trīs sezonu laikā «Jazz» komanda NBA izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuvusi tikai reizi, kad 2011./2012.gada sezonā tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties