31.12.2013. 13:36

• Biedriņš atkal paliek uz «Jazz» rezervistu soliņa komandas zaudējumā 2013. g. 29. decembris
  • «Jazz» bez Biedriņa uzvar «Lakers» basketbolistus 2013. g. 28. decembris

Biedriņš laukumā neparādījās jau desmitajā no pēdējām 11 komandas spēlēm.

Mača pirmā ceturtdaļa aizritēja un noslēdzās līdzvērtīgi, tomēr otrajā ceturksnī mājinieki spēja iekrāt astoņu punktu pārsvaru. Otrā puslaika pirmajā daļā notikumi laukumā nemainījās - «Jazz» basketbolisti neļāva viesiem sadeldēt punktu starpību. Savukārt mača pēdējā ceturksnī «Bobcats» komanda spēles izskaņu aizvadīja rezultatīvāk par mājinieku vienību, taču kopsummā piedzīvoja zaudējumu.

Uzvarētāju rindās ar 21 punktu izcēlās Trejs Bērks, savukārt «Bobcats» labā 19 punktus guva Džeralds Hendersons.

Ar desmit uzvarām 34 mačos «Jazz» basketbolisti joprojām ieņem pēdējo vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, kā arī ir ceturtā vājākā vienība visā līgā.

Biedriņš šovasar no Goldensteitas «Warriors» tika aizmainīts uz «Jazz» vienību, ar kuru viņu saista atlikušais līguma gads. Latvietis šajā sezonā nopelnīs deviņus miljonus dolāru (4,59 miljonus latu).

Pagājušā sezona Biedriņam bija sliktākā viņa deviņus gadus ilgajā NBA karjerā. «Warriors» rindās latvietis aizvadīja 53 regulārā čempionāta spēles, kurās guva vidēji 0,5 punktus un izcīnīja 2,9 atlēkušās bumbas. Salīdzinājumam - 2008./2009.gada sezonā Biedriņš vidēji ik spēlē guva 11,9 punktus un izcīnīja 11,2 atlēkušās bumbas.

Iepriekšējo trīs sezonu laikā «Jazz» komanda NBA izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuvusi tikai reizi, kad 2011./2012.gada sezonā tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430