10.12.2013. 07:29
Sezonas labāko sniegumu zem groziem demonstrējot latviešu centram Andrim Biedriņam, Jūtas Jazz basketbolisti tomēr pirmdien savā laukumā nespēja uzveikt vienu no labākajiem NBA klubiem Portlendas Trail Blazers - 94:105. Jūtai tā bija ceturtā neveiksme pēc kārtas.

Spēles ievadā Jazz ieguva nelielu pārsvaru (9:4), kas līdz pirmās ceturtdaļas beigām jau bija izkusis (22:22). Otrās ceturtdaļas vidū Trail Blazers sāka atrauties, līdz pārsvars sasniedza pat 15 punktu atzīmi (72:57). Viss, ko šajā spēlē vēl spēja mājinieki, bija pietuvoties līdz piecu punktu attālumam 88 sekundes pirms pamatlaika beigām, tomēr Portlenda droši nosargāja uzvaru.

Uzvarētājiem 24 punktus guva Lamarkuss Oldridžs, 18 punkti Demjenam Lilardam, 15+11 atlēkušās Robinam Lopesam. Tikmēr Jazz labā 20 punkti Alekam Burkam, bet 19 Biedriņa konkurentam Enesam Kanteram. Pats latvietis laukumā pavadītajās 13 minūtes un 14 sekundēs grozu neapdraudēja ne reizes, toties izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un tika pie dalīta labākā +/- rādītāja komandā (+4). Tāpat Biedriņa rēķinā viena personīgā piezīme.

Šosezon piecos mačos Biedriņš laukumā pavadījis vidēji 8,4 minūtes, gūstot 0,6 punktus un izcīnot 3,2 atlēkušās bumbas.

Ar četrām uzvarām 23 spēlēs Jazz basketbolisti ieņem pārliecinoši pēdējo vietu Rietumu konferencē un noslīdējuši uz pēdējo vietu arī visas līgas kopvērtējumā. Tikmēr Trail Blazers (18-4) ir Rietumu līderi un otra labākā komanda NBA kopvērtējumā.