30.12.2012. 13:26
Ar piecām atlēkušajām bumbām savā gada pēdējā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē sestdien izcēlās latviešu centrs Andris Biedriņš, bet viņa pārstāvētā Goldensteitas «Warriors» komanda savā laukumā ar 101:83 (29:23, 28:17, 19:27, 25:16) uzvarēja Bostonas «Celtics».

Biedriņš šoreiz laukumā pavadīja 14 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā punktus neguva, grozam garām raidot abus izpildītos soda metienus. Latvieša kontā bija piecas izcīnītas atlēkušās bumbas un trīs personīgās piezīmes.

Potītes traumas dēļ «Warriors» komandai joprojām nevar palīdzēt potenciālais pamatcentrs Endrjū Boguts. Tikmēr viņa vietā vienības sākumsastāvā centra spēlētāja pozīcijā dodas nigērietis Festuss Ezeli, kurš šoreiz 21 nospēlētās minūtes laikā guva divus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.

«Warriors» rindās produktīvākais ar 22 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm bija Stīvens Karijs, bet ar 20 punktiem atzīmējās Deivids Lī. Tikmēr «Celtics» rindās ar 18 punktiem izcēlās Kortnijs Lī.

«Warriors» komandai šī bija trešā uzvara pēc kārtas, bet kopumā decembrī vienība tika pie 12 panākumiem, atkārtojot savu visu laiku labāko rezultātu. Cīņās ar Austrumu konferences komandām «Warriors» šosezon izcīnījusi 13 uzvaras 15 cīņās, vienīgās neveiksmes piedzīvojot pret Orlando «Magic».

Rietumu konferences kopvērtējumā «Warriors» ar 21 uzvaru 31 mačā joprojām ieņem stabilu piekto vietu, bet «Celtics» basketbolisti ar 14 panākumiem 29 spēlēs ieņem astoto pozīciju Austrumu konferencē

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161