01.05.2013. 12:31
Zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu turnīra mačā otrdien piedzīvoja latviešu centra spēlētāja Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas «Warriors» vienība, vēl nespējot pārvarēt sacensību pirmo kārtu.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas piektajā mačā «Warriors» izbraukumā ar 100:107 (22:36, 24:30, 23:20, 31:21) zaudēja Denveras «Nuggets» komandai.

Biedriņš bija vienīgais no spēlei pieteiktajiem «Warriors» spēlētājiem, kurš laukumā nedevās. Pirms tam latvietis muguras savainojuma dēļ izlaida noslēdzošās divas regulārā čempionāta spēles, bet nedošanās laukumā izslēgšanas turnīra pirmajos piecos mačos jau ir trenera lēmums.

Viesu rindās rezultatīvākais šoreiz ar 23 punktiem bija Harisons Bārnss, bet «Nuggets» komandā ar 25 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās Andrē Igudala.

Reklāma

Neskatoties uz ilgstošo atrašanas zaudētājos, «Warriors» basketbolisti divas minūtes pirms mača beigām pietuvojās līdz piecu punktu atstatumam, tomēr pēc tam divreiz pēc kārtas no tālmetienu līnijas kļūdījās Stīvens Karijs un Klejs Tomsons.

«Warriors» komandas pamatcentrs austrālietis Endrjū Boguts laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā guva divus punktus un izcīnīja piecas bumbas zem groziem. Savukārt vienības trešais centrs nigērietis Festuss Ezeli nospēlēja 14 minūtes, gūstot astoņus punktus un izcīnot piecas bumbas zem groziem.

Kā zināms, pirmajā sērijas mačā gūžas traumu guva viens no «Warriors» kluba līderiem Deivids Lī, kurš šosezon laukumā vairs neatgriezīsies.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-2 «Warriors» labā, kas sērijas nākamo maču ceturtdien uzņems savā laukumā.

Rietumu konferences noslēguma kopvērtējumā «Warriors» ar 47 uzvarām 82 mačos izcīnīja sesto vietu, pirmoreiz kopš 2007.gada un tikai otro reizi 19 gadu laikā kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Tikmēr «Nuggets» Rietumu konferencē ieņēma trešo vietu.

Iepriekšējo reizi, kad «Warriors» piedalījās NBA izslēgšanas spēlēs, tā pirmajā kārtā sagādāja vienu no lielākajiem pārsteigumiem līgas vēsturē, pieveicot Dalasas «Mavericks», bet pirms tam viņi «play-off» cīņās nebija piedalījušies kopš 1994.gada.