15.03.2014. 13:01

«Jazz» komandai tas bija trešais zaudējums pēc kārtas, bet «Clippers» svinēja jau desmito uzvaru pēc kārtas.

Biedriņš šajā spēlē palika uz mājinieku rezervistu soliņa, tādējādi izlaižot jau 38. maču pēc kārtas. Iepriekšējās piecās cīņās latvietis bija palicis ārpus komandas pieteikuma.

Trešajā ceturtdaļā «Jazz» baudīja desmit punktu pārsvaru, taču ceturtdaļu viesi noslēdza ar 19:4 izrāvienu. Atlikušajā laikā mājinieki vadībā vairs neatgriezās.

Bleiks Grifins uzvarētāju labā guva 20 punktus, bet «Jazz» rindās ar 18 punktiem izcēlās Deriks Feivorss un Trejs Burks.

Ar 22 uzvarām 66 mačos «Jazz» basketbolisti ieņem Rietumu konferences kopvērtējuma priekšpēdējo, 14. vietu, bet visas līgas kopvērtējumā Jūtas vienība apsteidz četrus klubus.

Iepriekšējo trīs sezonu laikā «Jazz» komanda NBA izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuvusi tikai reizi, kad 2011./2012. gada sezonā tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA