03.12.2013. 09:13
Pirmo reizi šosezon divas uzvaras pēc kārtas izcīnījusi latviešu centra Andra Biedriņa pārstāvētā NBA komanda Jūtas Jazz, kas pirmdien savā laukumā ar 109:103 (36:23, 17:27, 29:24, 27:29) pārspēja spēcīgo Hjūstonas Rockets.

Aizvadītajā spēlē Rockets neizdevās iegūt vadību, kas lielāka par diviem punktiem. Jau pirmajā ceturtdaļā Jazz guva 36 punktus, tomēr puslaika atpūtā devās ar pavisam nelielu pārsvaru - 53:50. Turpinājumā Rockets vairākkārt pietuvojās līdz minimumam un vēl tikai divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Jazz bija vadībā ar 99:98, tomēr atlikušajā laikā pārsvaru spēja noturēt.

Uzvarētāju labā 29 punktus iemeta Gordons Hejvords, bet 21 punkts un sešas rezultatīvas piespēles Trejam Burkam. Andris Biedriņš, kurš pēc potītes savainojuma izārstēšanas aizvadījis tikai vienu maču, šoreiz palika uz rezervistu soliņa. Tikmēr Rockets neglāba pat Džeimsa Hārdena 37 gūtie punkti un astoņas piespēles, bet 15 punkti un deviņas atlēkušās centra Dvaita Hovarda rēķinā.

Uzvara palīdzējusi Jazz pakāpties no pēdējās vietas līgas kopvērtējumā - četras uzvaras 19 mačos. Lai gan Jūtas basketbolisti aizvien ir pārliecinoši vājākie Rietumu konferencē, Austrumos divām komandām ir vēl sliktāka bilance. Milvoki Bucks un Ņujorkas Knicks komandas uzvarējušas tikai trīs no 16 spēlēm.