15.03.2014. 13:01

• Biedriņš izlaiž 37.spēli pēc kārtas, «Jazz» kapitulē «Mavericks» 2014. g. 13. marts
  • «Jazz» bez Biedriņa palīdzības piedzīvo sāpīgu neveiksmi 2014. g. 11. marts

«Jazz» komandai tas bija trešais zaudējums pēc kārtas, bet «Clippers» svinēja jau desmito uzvaru pēc kārtas.

Biedriņš šajā spēlē palika uz mājinieku rezervistu soliņa, tādejādi izlaižot jau 38.maču pēc kārtas. Iepriekšējās piecās cīņās latvietis bija palicis ārpus komandas pieteikuma.

Trešajā ceturtdaļā «Jazz» baudīja desmit punktu pārsvaru, taču ceturtdaļu noslēdza ar 4:19 izrāvienu. Atlikušajā laikā mājinieki vadībā vairs neatgriezās.

Bleiks Grifins uzvarētāju labā guva 20 punktus, bet «Jazz» rindās ar 18 punktiem izcēlās Deriks Feivorss un Trejs Burks.

Ar 22 uzvarām 66 mačos «Jazz» basketbolisti ieņem Rietumu konferences kopvērtējuma priekšpēdējo, 14.vietu. Savukārt visas līgas kopvērtējumā Jūtas vienība apsteidz četrus klubus.

Biedriņš iepriekšējā vasarā no Goldensteitas «Warriors» tika aizmainīts uz «Jazz» vienību, ar kuru viņu saista atlikušais līguma gads. Latvietis šajā sezonā nopelnīs deviņus miljonus dolāru (6,58 miljonus eiro).

Pagājušā sezona Biedriņam bija sliktākā viņa deviņus gadus ilgajā NBA karjerā. «Warriors» rindās latvietis aizvadīja 53 regulārā čempionāta spēles, kurās guva vidēji 0,5 punktus un izcīnīja 2,9 atlēkušās bumbas. Salīdzinājumam - 2008./2009.gada sezonā Biedriņš vidēji ik spēlē guva 11,9 punktus un izcīnīja 11,2 atlēkušās bumbas.

Iepriekšējo trīs sezonu laikā «Jazz» komanda NBA izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuvusi tikai reizi, kad 2011./2012.gada sezonā tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga